DL580

سرور HP  DL580-g8

DL380

سرور HP  DL380-g8

چالش‌های سرور شما چیست؟ ذخیره‌سازی، پردازش یا توسعه؟ مهم نیست که چالش شما چیست، سرور DL380p G8 به شما کمک خواهد کرد. این سرور، که استاندارد مراکز داده برای رک2U- را دارا می باشد با آخرین قابلیت‌های سرویس دهی و انعطاف‌پذیری جهت پیکربندی پیشرفته و عملکردی بی همتا در اختیار شما خواهد بود.

سرور DL380p G8 بهترین راهکار را برای نیازهای در حال رشد کسب و کارهای کوچک تا پایگاه‌های داده عظیم فراهم می‌کند.

با HP OneView 1.10 موجود در تمام سرورهای DL380p G8 مشکل پیچیدگی زیرساخت رفع شده است.

با استفاده از پردازنده‌های Intel Xeon E5-2600 v2، کارایی تا 35% افزایش یافته است.

وجود پشتیبانی GPU در رایزرهای اولیه و ثانویه باعث افزایش توان محاسباتی و پردازش داده‌های بزرگ برای بازه‌ی وسیعی از کاربردها شده است.

استفاده از اسلات های جدید در منابع تغذیه ، بهره توان سرور را به 96% می‌رساند.

با بهره گیری از HP SmartMemory کارایی حافظه 16.6% افزایش یافته است.

با استفاده از HP SmartCache، می توان داده ها را بر روی هاردهای SSD ذخیره نمود .

 

 

خصوصیات

بهبود ظرفیت و کارایی در ذخیره‌سازی و محاسبات

       با استفاده از پردازشگرهای خانواده Intel Xeon processor E5-2600 v2، کارایی ، امنیت و بهره‌وری بالاتر رفته است.

       HP SmartMemory با سرعت حداکثر 1866MHz، با قابلیت شناسایی خطای پیشرفته، از خرابی و از دست رفتن داده جلوگیری می‌کند که این امر سبب افزایش کارایی و بهینه شدن توان مصرفی می‌شود.

       پشتیبانی محاسبات GPU برای به حداکثر رساندن کارایی

با استفاده از پشتیبانی و مدیریت یکپارچه HP از توانمندی‌های بالقوه زیرساخت خود بهره‌مند شوید.

سیستم مدیریت HP iLO Management Engine یک مجموعه از قابلیت‌های استاندارد است که از قبل بر روی تمام سرورهایProLiant Gen8  قرار داده شده است که شامل HP iLO، HP Agentless Management،HP Active Health System، HP Intelligent Provisioning و HP Embedded Remote Support می‌باشد.

HP Insight Online با پشتیبانی از راه دور HP، قابلیت مانیتورینگ و نظارت از راه دور را در هر زمان به شما می‌دهد.

HP Smart Update، که شامل محصولاتی مانند HP SUM و SPP می‌شود، با به روز رسانی امن سرورها، زمان نصب و پیچیدگی‌های به روز رسانی را کاهش می‌دهد.

بهره‌وری انرژی توسط طراحی

برای اولین بار در صنعت، دارای آرایه‌های سه‌بعدی سنسورهای دماست که به کنترل دقیق فن‌های سرور کمک می‌‌کند و توان فن غیرضروری را کاهش می‌دهد که سبب صرفه‌جویی در هزینه‌های خنک‌کنندگی خواهد شد.

نشان ENERGY STAR بیانگر تعهد HP به کمک به مشتریان و صرفه‌جویی در هزینه‌های آنهاست.

 

آیا سازمان شما خواهان به دست آوردن کارایی مطلوب برای داده‌های حساس با صرف هزینه مناسب است؟ سرور HP ProLiant DL580 Gen8 یک سرور در کلاس سازمانی با 4 سوکت (4S)*86 است که کارایی مطلوب، قابلیت اطمینان بالا، ثبات و مدیریت‌ مناسب را برای شما فراهم می‌سازد. این سرور برای کاربردهایی نظیر سازمان‌های دارای اطلاعات حساس، هوشمندسازی انواع تجارت‌ها و پایگاه‌های داده ایده‌آل است.

با استفاده از پردازنده‌های Intel Xeon E7-4800 v2، سرور HP DL580 Gen8 نتایج بسیار سریعی را با همراه داشتن کارایی پیشرفته‌تر پردازنده، اسلات‌های حافظه بیشتر (96 DIMMs)، پهنای باند ورودی خروجی بزرگ‌تر (9 PCIe Gen3.0 slots) و افزایش کارایی ذخیره‌سازی داده (12 Gbps SAS) نسبت به نسل قبل ارائه می‌دهد. این سرور دارای قابلیت‌های امنیتی مناسبی برای حفاظت از داده‌ها می‌باشد.

با مدیریت هوشمند توسط iLO4، می‌توان مدیریت زیرساخت‌ها را سریع‌تر و با هزینه کمتر انجام داد.

با استفاده ازHP OneView 1.10. که در تمام سرورهای HP ProLiant DL Gen8 موجود است مشکل پیچیدگی زیرساخت رفع شده است.

 

خصوصیات

سرور HP ProLiant DL580 Gen8 به دلیل استفاده از پردازنده Intel Xeon E7-4800 v2، کارایی پردازنده را تا دو برابر نسبت به نسل قبل افزایش می‌دهد.

با بهره‌گیری از اسلات‌های حافظه بیشتر (96 DIMMs) به شما اجازه پیاده‌سازی مقیاس‌های بزرگ مجازی‌سازی و محاسبات را می‌دهد.

از ذخیره‌سازهای PCIe flash و هسته‌های co-processor بیش‌تری پشتیبانی می‌کند که سبب افزایش کارایی و پهنای باند وسیع‌تر ورودی خروجی می‌شود.

با استفاده از کنترلرهای 12 Gbps HP Smart Array SAS و ظرفیت ذخیره‌سازی بیش‌تر، کارایی SSD را افزایش می‌دهد و سرعت دسترسی به داده را بیش‌تر می‌کند.

 

دسترس‌پذیری و قابلیت اطمینان پیشرفته

سرور HP ProLiant DL580 Gen8، دسترس‌پذیری را در سیستم افزایش می‌دهد و با بازیابی خطای پیشرفته، نیاز به تعمیرات را کاهش می‌دهد، قابلیت شناسایی خطا را افزایش داده و افزونگی را بهبود می‌بخشد.

قابلیت اطمینان و حفاظت از داده را با استفاده از کنترلرهای HP Smart Array که دارای خصوصیاتی نظیر کش4G ،Data Mirroring پیشرفته و تکنولوژی HP SmartDrive هستند، بهبود می‌بخشد.

امنیت را با استفاده از حالت Unified Extensible Firmware Interface (UEFI) ، راه‌اندازی امن Secure Boot، رمزگذاری امن HP (HP Secure Encryption) و کلید امن Intel افزایش می‌دهد.

با استفاده از HP OneView مدیریت سریع‌تر و با هزینه کمتر و با دید یکپارچه برای زیرساخت IT شما فراهم می‌کند.

با استفاده از HP Smart Update Manager (SUM)، زمان downtime تا 93% و زمان عملکرد تا 69% کاهش می‌یابد که سبب به‌روز رسانی سه برابر سریع‌تر می‌شود.

مدیریت جامع با استفاده از HP iLO 4، HP Agentless Management، Active Health System، HPIntelligent Provisioning، HP Embedded Remote Support صورت می‌پذیرد.

 

TP_15