DL580 G8

آیا سازمان شما خواهان به دست آوردن کارایی مطلوب برای داده‌های حساس با صرف هزینه مناسب است؟ سرور HP ProLiant DL580 Gen8 یک سرور در کلاس سازمانی با 4 سوکت (4S)*86 است که کارایی مطلوب، قابلیت اطمینان بالا، ثبات و مدیریت‌ مناسب را برای شما فراهم می‌سازد. این سرور برای کاربردهایی نظیر سازمان‌های دارای اطلاعات حساس، هوشمندسازی انواع تجارت‌ها و پایگاه‌های داده ایده‌آل است.

با استفاده از پردازنده‌های Intel Xeon E7-4800 v2، سرور HP DL580 Gen8 نتایج بسیار سریعی را با همراه داشتن کارایی پیشرفته‌تر پردازنده، اسلات‌های حافظه بیشتر (96 DIMMs)، پهنای باند ورودی خروجی بزرگ‌تر (9 PCIe Gen3.0 slots) و افزایش کارایی ذخیره‌سازی داده (12 Gbps SAS) نسبت به نسل قبل ارائه می‌دهد. این سرور دارای قابلیت‌های امنیتی مناسبی برای حفاظت از داده‌ها می‌باشد.

با مدیریت هوشمند توسط iLO4، می‌توان مدیریت زیرساخت‌ها را سریع‌تر و با هزینه کمتر انجام داد.

با استفاده ازHP OneView 1.10. که در تمام سرورهای HP ProLiant DL Gen8 موجود است مشکل پیچیدگی زیرساخت رفع شده است.

خصوصیات

سرور HP ProLiant DL580 Gen8 به دلیل استفاده از پردازنده Intel Xeon E7-4800 v2، کارایی پردازنده را تا دو برابر نسبت به نسل قبل افزایش می‌دهد.

با بهره‌گیری از اسلات‌های حافظه بیشتر (96 DIMMs) به شما اجازه پیاده‌سازی مقیاس‌های بزرگ مجازی‌سازی و محاسبات را می‌دهد.

از ذخیره‌سازهای PCIe flash و هسته‌های co-processor بیش‌تری پشتیبانی می‌کند که سبب افزایش کارایی و پهنای باند وسیع‌تر ورودی خروجی می‌شود.

با استفاده از کنترلرهای 12 Gbps HP Smart Array SAS و ظرفیت ذخیره‌سازی بیش‌تر، کارایی SSD را افزایش می‌دهد و سرعت دسترسی به داده را بیش‌تر می‌کند.

دسترس‌پذیری و قابلیت اطمینان پیشرفته

سرور HP ProLiant DL580 Gen8، دسترس‌پذیری را در سیستم افزایش می‌دهد و با بازیابی خطای پیشرفته، نیاز به تعمیرات را کاهش می‌دهد، قابلیت شناسایی خطا را افزایش داده و افزونگی را بهبود می‌بخشد.

قابلیت اطمینان و حفاظت از داده را با استفاده از کنترلرهای HP Smart Array که دارای خصوصیاتی نظیر کش4G ،Data Mirroring پیشرفته و تکنولوژی HP SmartDrive هستند، بهبود می‌بخشد.

امنیت را با استفاده از حالت Unified Extensible Firmware Interface (UEFI) ، راه‌اندازی امن Secure Boot، رمزگذاری امن HP (HP Secure Encryption) و کلید امن Intel افزایش می‌دهد.

با استفاده از HP OneView مدیریت سریع‌تر و با هزینه کمتر و با دید یکپارچه برای زیرساخت IT شما فراهم می‌کند.

با استفاده از HP Smart Update Manager (SUM)، زمان downtime تا 93% و زمان عملکرد تا 69% کاهش می‌یابد که سبب به‌روز رسانی سه برابر سریع‌تر می‌شود.

مدیریت جامع با استفاده از HP iLO 4، HP Agentless Management، Active Health System، HPIntelligent Provisioning، HP Embedded Remote Support صورت می‌پذیرد.

TP_14